Paramos sulauks daugiau pareiškėjų
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.12.14

Paramos sulauks daugiau pareiškėjų

Paramos sulauks daugiau pareiškėjų
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), atlikusi pakartotinį paraiškų vertinimą, papildomai teikia vertinti 366 ūkininkų, jaunųjų ūkininkų ir kitų žemės valdytojų paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“.
 
Atliekant ankstesnį paraiškų vertinimą, dalis pareiškėjų atitiko tą patį atrankos kriterijų „Ar pareiškėjas paraiškos teikimo metu yra jaunasis ūkininkas (iki 40 metų amžiaus)?“ – jiems lėšų nepakako. Atsižvelgdama į tai, NMA atliko pirmenybinį vertinimą ir paraiškas reitingavo atsižvelgdama į didesnį žemės ūkio valdos plotą.
 
Priemonės įgyvendinimo taisyklėse numatyta, kad NMA, vertindama pareiškėjų, kurie atitinka tą patį prioritetinį kriterijų, pagal kurį nepakanka lėšų, paraiškas, pirmenybę teiks ūkininkams, jauniesiems ūkininkams ir kitiems žemės valdytojams, kurių žemės ūkio plotas pagal paskutinės patvirtintos paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos duomenis yra didesnis.
 
Primename, kad paraiškos pagal veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“ buvo renkamos nuo šių metų gegužės 16 d. iki rugpjūčio 31 d.
 
 
Sudarius prioritetinę eilę paaiškėjo, kad 483 pareiškėjams iš 576 pareiškėjų, atitinkančių tą patį prioritetinį kriterijų, pagal kurį nepakanka paramos lėšų, lėšų nepakako.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. gruodžio 16 d. 13:51