Paramos grąžinti nereikės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.09.24

Paramos grąžinti nereikės

Paramos grąžinti nereikės
Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Tiesioginės paramos departamento specialistai pakartotinai vertina beveik 900 paraiškų, pateiktų 2009–2011 m. paramai už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus gauti.
 
Nustatyta, kad 372 pareiškėjai sugrąžinti išmokų už deklaruotus užmirkusius plotus neturės. Pakartotinas jų paraiškų vertinimas turėtų būti baigtas kitą savaitę. Kitų pareiškėjų, kurie privalės grąžinti tik dalį išmokėtos paramos sumos, paraiškos bus dar kartą įvertintos iki spalio mėnesio pabaigos.
 
Primename, kad, atsižvelgiant į VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro (ŽŪIKVC) pateiktus patikslintus duomenis, susijusius su paramai skirti netinkamais (užmirkusiais) plotais, pakartotinai vertinamos 2009–2011 m. pateiktos paraiškos paramai už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus gauti. Anksčiau dalis 2009–2011 m. paraiškose deklaruotų plotų buvo laikoma netinkama paramai skirti dėl gamtinių ypatumų – užliejamų žemės plotų. Patikslinus duomenis, kai kurių pareiškėjų paminėtu laikotarpiu deklaruoti plotai gali būti pripažinti tinkamais išmokoms skirti.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugsėjo 24 d. 15:03