Paraiškų pagal veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“ surinkimo laikas artėja į pabaigą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.03.22

Paraiškų pagal veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“ surinkimo laikas artėja į pabaigą

Paraiškų pagal veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“ surinkimo laikas artėja į pabaigą
Primename, kad paraiškos paramai gauti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklos sritį „Asbestinių stogų dangos keitimas“ Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) teritoriniuose skyriuose ir rajonų savivaldybių centruose (pastaruosiuose pagal iš anksto numatytą grafiką) priimamos iki 2012 m. kovo 30 d.
 
Remiantis šių metų kovo 16 d. duomenimis, pagal minėtą veiklos sritį užregistruotos 3 706 paraiškos. Daugiausia paraiškų sulaukta iš Panevėžio (567) ir Kauno (522) apskričių kaimų gyventojų. Kol kas mažiausiai parama, skirta asbestinių stogų keitimui, domisi Marijampolės (234) ir Vilniaus (265) apskričių gyventojai.
 
Šiuo metu pagal veiklos sritį „Asbestinių stogų dangos keitimas“ prašoma paramos už šiek tiek daugiau kaip 27 mln. litų. Tuo tarpu šiai veiklai skirta 60 mln. litų paramos lėšų. Siekiant, kad visos skirtos paramos lėšos būtų panaudotos, kaimo gyventojai raginami aktyviai teikti paraiškas paramai gauti.
 
Kiekvienas kaimo gyventojas, planuojantis teikti paraišką, bet abejojantis, ar prašoma paramos suma dar nepasiekė skirtosios, tai gali patikrinti interneto svetainėje www.paramakaimui.lt, skiltyje „KPP barometras“ Joje skelbiami statistiniai duomenys apie surinktas paraiškas ir prašomą paramos sumą atnaujinami kasdien.
 
Paramos paraiškos formą pagal veiklos sritį „Asbestinių stogų dangos keitimas“ galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 10:42