Paraiškos bus priimamos pateikus įrodymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.11.11

Paraiškos bus priimamos pateikus įrodymus

Paraiškos bus priimamos pateikus įrodymus
Šiandien, lapkričio 11 d., patvirtintas žemės ūkio ministro įsakymas, kuriuo nurodoma, jog teikusieji paraiškas per Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą (ŽŪMIS) ir negalėję to padaryti dėl sistemos strigimo turi galimybę kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) dėl paraiškų priėmimo.
 
Lapkričio pradžioje paraiškos baigtos rinkti pagal priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ (terminas – lapkričio 3 d.). Paskutinėmis paraiškų pateikimo dienomis sulaukus ypač didelio teikiamų paraiškų skaičiaus ir dėl to atsiradus techninių sistemos strigimų, kai kurie pareiškėjai negalėjo pateikti  reikiamų dokumentų iki nustatyto laiko.
 
Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, pareiškėjai, negalėję pateikti paramos paraiškų 2016 m. lapkričio 3 d. dėl ŽŪMIS gedimo, per 5 (penkias) darbo dienas nuo šio įsakymo įsigaliojimo datos, t. y. iki lapkričio 18 d. imtinai (įsakymas įsigaliojo lapkričio 12 d.) gali pateikti paramos paraišką ir jos priedus (spausdintine forma) bei motyvuotą prašymą su įrodymais, kad paramos paraiškos nepavyko pateikti dėl ŽŪMIS gedimo paskutinę paraiškų surinkimo dieną.
 
Paramos paraiškas priima ir registruoja NMA Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritoriniai paramos administravimo skyriai adresais, nurodytais interneto svetainėje www.nma.lt. Motyvuotas prašymas priimti paramos paraišką, paramos paraiška ir (arba) papildomi dokumentai turi būti pateikti asmeniškai ar per įgaliotą asmenį.
 
NMA įsipareigoja pateiktus pareiškėjų prašymus išnagrinėti per 5 darbo dienas ir priimti sprendimą, ar paraiška bus priimta. Apie tai, ar paraiška bus priimta, ar nepriimta, pareiškėjas bus informuotas atskirai.
 
Įsakymą dėl paraiškų pateikimo pagal minėtą veiklos sritį rasite čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. lapkričio 21 d. 07:45