Paraiškos bus priimamos iki spalio 31 d. 12 val.
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.10.28

Paraiškos bus priimamos iki spalio 31 d. 12 val.

Paraiškos bus priimamos iki spalio 31 d. 12 val.
Jau spalio 31 dieną baigsis paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ rinkimas. Svarbu, kad šios paraiškos bus priimamos tik iki paskutinės spalio dienos 12 valandos.
 
Pagal šią veiklos sritį paraiškos gali būti teikiamos tik per Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą – ŽŪMIS, jokiais kitais būdais – teikiamos į teritorinį skyrių, siunčiamos paštu, elektroniniu paštu, faksu – paraiškos nepriimamos.
 
Kadangi paraišką gali teikti asmeniškai tik pareiškėjas arba jo įgaliotas asmuo, o prie sistemos galima prisijungti tik naudojant savo prisijungimo duomenis, atskirai teikti pasirašytos paraiškos, t. y. sistemoje prisegti jos skenuoto varianto, nereikia. Teikdami paraiškas pareiškėjai sistemoje turi užpildyti elektroninės paraiškos laukelius, juose nurodydami prašomą informaciją. Nuskenuoti ir prisegti sistemoje reikia tik papildomus, privalomus teikti kartu su paraiška dokumentus, pasirašytus pareiškėjo.
 
Primename, kad, kaip numatyta priemonės įgyvendinimo taisyklėse, paraiškas per ŽŪMIS galima teikti iki paskutinės paraiškų rinkimo dienos 12 val., taigi, po spalio 31 dienos vidurdienio jos jau nebebus priimamos, todėl rekomenduojame paraiškas pradėti pildyti kuo anksčiau, kad iki reikiamos valandos jos būtų pateiktos iki galo užpildytos ir pilnai sukomplektuotos.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. spalio 28 d. 15:12