Papildomos paraiškos gauti 16 tūkst. Eur paramą verslo pradžiai – baigtos vertinti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.03.26

Papildomos paraiškos gauti 16 tūkst. Eur paramą verslo pradžiai – baigtos vertinti

Papildomos paraiškos gauti 16 tūkst. Eur paramą verslo pradžiai – baigtos vertinti
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) pabaigė vertinti paraiškas, kurias praėjusių metų pabaigoje jai pateikė pareiškėjai, norintys gauti iki 16 tūkst. Eur paramą naujo verslo pradžiai kaimo vietovėje ir kurioms trūko paramos lėšų.
 
Praeitą savaitę NMA įvertino likusias vienodą 50 atrankos balų skaičių surinkusias paraiškas, pateiktas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ (kai parama yra iki 16 tūkst. Eur).
 
Primename, kad NMA jau yra įvertinusi 94 paraiškas, surinkusias 55–60 atrankos balų – apie tai skelbėme ankstesniame straipsnyje. Šiuo vertinimo etapu buvo pabaigtos vertinti mažesnį, 50 atrankos balų skaičių surinkusios 98 paraiškos, kurioms trūko šiam paraiškų rinkimui skirtų paramos lėšų. Vasario 22 d. žemės ūkio ministro įsakymu patvirtinus papildomas lėšas šioms 98 paraiškoms, jos buvo įvertintos greičiau nei per mėnesį. Pareiškėjai aktyviai bendradarbiavo su NMA, greitai atsakė į jiems siųstus paklausimus, todėl paraiškų vertinimas vyko sklandžiai.
 
Įvertintų paraiškų „šeimininkai“ artimiausiu metu sulauks raštų, informuojančių apie sprendimą skirti jiems paramą.
 
Taigi,  visos būsimųjų verslininkų paraiškos, pateiktos pagal minėtą veiklos sritį, kurioms užtenka Žemės ūkio ministerijos šiam paraiškų rinkimui skirtų paramos lėšų, jau yra įvertintos.
 
Naudinga informacija:
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. kovo 27 d. 08:52