Pakoreguota paraiškų pirmumo eilė
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.01.11

Pakoreguota paraiškų pirmumo eilė

Pakoreguota paraiškų pirmumo eilė
Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai pradėjo vertinti 60 projektų atrankos balų surinkusias ir praėjusiais metais pateiktas paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“.
 
Paraiškos gauti paramą investicijoms į žemės ūkio valdas 2015 metais buvo renkamos nuo gegužės 4 d. iki birželio 30 d. Iš viso buvo pateikta 2014 paraiškų, kurių bendra vertė – 239,3 mln. Eur. Kadangi prašoma paramos suma viršijo skirtąją daugiau kaip pusantro karto (buvo skirta 150 mln. Eur), atliekant administracinį atitikties tikrinimą buvo sudaryta projektų pirmumo eilė.
 
Toliau buvo vertinamos tik tos paraiškos, kurioms užteko paramos lėšų, t. y. paraiškos, surinkusios nuo 62 iki 100 projektų atrankos balų, tačiau vėliau dalis paraiškų buvo atmesta, pareiškėjams neatitikus tinkamumo sąlygų, ar išregistruota. Išbraukus kai kurias paraiškas iš vertinamų paraiškų sąrašo, pirmumo eilė buvo pakoreguota. Šiuo metu pradėtos vertinti 272 paraiškos, surinkusios 60 projektų atrankos balų.
 
Tolesnę savo pateiktų paraiškų administravimo eigą pareiškėjai gali stebėti informaciniame portale.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. sausio 11 d. 15:19