Pakeistos žuvininkystės sektoriaus administravimo taisyklės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.04.28

Pakeistos žuvininkystės sektoriaus administravimo taisyklės

Pakeistos žuvininkystės sektoriaus administravimo taisyklės
Balandžio 26 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakoreguotos Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos administravimo taisyklės (toliau – Administravimo taisyklės). Nuo šiol dokumentus kaip priedus bus galima teikti per Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą (toliau – ŽŪMIS), o atsakymo į paklausimus pateikimo terminus dėl ekstremalios situacijos pratęsti ilgesniam laikui.
 
Nuo šiol atsirado daugiau galimybių teikti paramos paraiškas ir mokėjimo prašymus. Spausdintas versijas galima teikti kaip ir anksčiau (asmeniškai, per įgaliotą asmenį, registruotu paštu) arba per kurjerį, o elektronines versijas galima teikti per ŽŪMIS arba elektroniniu paštu.
 
Taip pat svarbus pakeitimas, kad nuo šiol visi pareiškėjo / paramos gavėjo Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikiami dokumentai gali būti teikiami per ŽŪMIS portalo interneto prieigą net tada, kai įgyvendinimo taisyklėse nustatyta kitaip. Tai reiškia, kad dokumentų teikimo atveju Administravimo taisyklės įgauna aukštesnę galią nei įgyvendinimo taisyklės.
 
Atsirado galimybė pratęsti atsakymo į paklausimą pateikimo terminą esant tiesiogiai nuo pareiškėjo valios nepriklausančioms aplinkybėms, įskaitant karantiną ar ekstremalią situaciją dėl COVID-19 ligos  (bet ne ilgiau kaip 2 mėnesiams).
 
Straipsnyje pateikta tik dalis įsakymo pakeitimų, susipažinti su visais žemės ūkio ministro 2015 m. vasario 9  d. įsakymo Nr. 3D-75 „Dėl Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos administravimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimais galite čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. balandžio 29 d. 10:17