Pakeistos taisyklės dėl paramos smulkiesiems ūkininkams
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.05.20

Pakeistos taisyklės dėl paramos smulkiesiems ūkininkams

Pakeistos taisyklės dėl paramos smulkiesiems ūkininkams
Šiuo metu vis dar renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama smulkiesiems ūkiams“. Norintieji modernizuoti savo ūkius paramos galės kreiptis iki gegužės 31 d.
 
Svarbu atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2016 m. gegužės 17 d. įsakymu pakoreguotos KPP veiklos „Parama smulkiesiems ūkiams“ įgyvendinimo taisyklės, taikomos nuo 2016 m. Jose nurodyta, kad pareiškėjas pradėti įgyvendinti verslo planą privalo per 9 mėn. nuo sprendimo suteikti paramą priėmimo dienos, o ne nuo paramos sutarties pasirašymo dienos, kaip buvo numatyta anksčiau.
 
Primintina, kad verslo planą pradėję įgyvendinti paramos gavėjai nepamirštų apie tai raštu informuoti Nacionalinę mokėjimo agentūrą. Su informaciniu raštu turi būti pateikti dokumentai, įrodantys, kad paramos gavėjai pradėjo įgyvendinti verslo planą, t. y. kad įsigijo investiciją ir (arba) sudarė sutartį dėl paslaugų gavimo. Pažymėtina, kad paslaugų teikimo sutarties sudarymas dėl konsultavimo ar kitų bendrųjų išlaidų įsigijimo nėra laikomas verslo plano įgyvendinimo pradžia.
 
Naudinga informacija
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. gegužės 24 d. 11:30