Pakeistos asbestinių stogų keitimo įgyvendinimo taisyklės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.04.02

Pakeistos asbestinių stogų keitimo įgyvendinimo taisyklės

Pakeistos asbestinių stogų keitimo įgyvendinimo taisyklės
Šią savaitę patvirtinti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ įgyvendinimo taisyklių pakeitimai, svarbūs ketinantiems šių metų gegužės mėnesį teikti paraiškas.
 
Svarbu atkreipti dėmesį, jog pakoreguotose taisyklėse neliko reikalavimo vadovautis Nacionalinės mokėjimo agentūros nustatytais 1 m2 stogo dangos įkainiais. Nuo šiol galima vadovautis priemonės įgyvendinimo taisyklėse nustatytais fiksuotais įkainiais.
 
Taisyklėse pakeistas ir vienas iš fiksuotųjų įkainių – nustatyta, jog asbestinių atliekų transportavimo (kuro sąnaudos) iki šalinimo vietos 1 km fiksuotasis įkainis yra 0,05 Eur be PVM (iki šiol buvo 0,06 Eur be PVM).
 
Norintys pasirinkti kitą, nei nurodyta įgyvendinimo taisyklėse, stogo dangą arba stogo dangą ir statybines medžiagas, kartu su paramos paraiška turės pateikti ne mažiau kaip trijų skirtingų tiekėjų komercinius pasiūlymus su lygiaverčiais (gali skirtis ne daugiau kaip 10 proc., lyginant su mažiausios kainos pasiūlyme nurodytais parametrais) išlaidų pagrindines technines savybes apibūdinančiais techniniais parametrais.
 
Pakeistas priemonės įgyvendinimo taisykles rasite čia.
 
Primintina, jog norintys pakeisti asbestinę stogo dangą aplinkai draugiškesne stogo danga paraiškas galės teikti jau nuo gegužės 1 d. Jos bus renkamos iki gegužės 31 d.
 
Naudinga informacija
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. balandžio 2 d. 11:46