Nuotolinius renginius keičia „gyvi“
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.05.10

Nuotolinius renginius keičia „gyvi“

Nuotolinius renginius keičia „gyvi“
Įgyvendinantys projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ veiklos sritis „Parama profesiniam mokymui ir įgūdžiams įgyti“ ir „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“ turėtų žinoti, jog renginiai, šalyje atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl pandemijos grėsmės, kaip ir iki jos turėtų būti organizuojami gyvai.
 
Nuo gegužės 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu atšauktus ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso pandemijos, mokymai bei informavimo renginiai, kaip numatyta priemonių įgyvendinimo taisyklėse, turėtų būti organizuojami tiesioginio kontakto su paramos gavėjais būdu, t. y., mokymo klasėse, auditorijose, ūkininko ir (arba) miško valdytojo ūkyje, įmonėje ir pan. Įvairiais nuotoliniais būdais, t. y. per interneto telefonijos tinklo ir per kompiuterines programas „Skype“, „Viber“ ir kt., renginiai būtų galimai organizuoti, jei šalyje vėl būtų paskelbtas karantinas, ekstremalioji situacija ar nenugalimos jėgos (force majeure) atvejais.
 
Atkreiptinas dėmesys, kad jei paramos gavėjai buvo suplanavę gegužės mėnesio renginius rengti nuotoliniu būdu, keisti renginių rengimo būdo neprivalo, nebent nori patys. Tuo tarpu planuojantys renginius rengti nuo birželio juos privalės rengti tiesioginio kontakto su paramos gavėjais būdu.
 
Primintina, jog atlikti mokymo kursų, informavimo renginių grafikų pakeitimus ir apie juos paskelbti ŽMIKIS privaloma ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki mokymo kursų ar informavimo renginių pradžios.
 
Naudinga informacija:
Nuotrauka iš pixabay.com
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. gegužės 10 d. 08:41