Nuo šiol e. paslaugos – vienoje vietoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.06.19

Nuo šiol e. paslaugos – vienoje vietoje

Nuo šiol e. paslaugos – vienoje vietoje
Informuojame, kad pareiškėjų bei paramos gavėjų patogumui Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) interneto svetainėje sukurta bendra elektroninių paslaugų skiltis. Joje pateiktos keturios teikiamų elektroninių paslaugų rūšys.
 
Naudojant NMA interneto svetainės meniu E. PASLAUGOS galima pasiekti šias elektronines paslaugas: elektroninę asmenų bei organizacijų informacijos paieškos sistemą (Informacinis portalas), Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą (ŽŪMIS), Paraiškų priėmimo informacinę sistemą (PPIS), Paraiškų priėmimo importo arba eksporto licencijoms gauti informacinį portalą.
 
Informaciniame portale pareiškėjai gali ieškoti informacijos apie savo pateiktas paraiškas ir jų būseną NMA informacinėse sistemose. Taip pat čia viešai skelbiami pareiškėjų ir paramos gavėjų sąrašai pagal įvairias NMA administruojamas priemones. 
 
ŽŪMIS – informacinė sistema, kurioje pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti paraiškas investicinei paramai gauti, mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas ir naudotis kitomis sistemos galimybėmis. Taip pat priimamos pažymos nacionalinei paramai gauti.
 
PPIS – tai Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro elektroninių paraiškų priėmimo informacinė sistema, kurioje pareiškėjai gali teikti paraiškas gauti tiesiogines išmokas už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus, susietąją paramą už gyvulius ir paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones, mokamą už plotus.
 
Taip pat pareiškėjai per bendrą elektroninių paslaugų prieigą pasieks informacinio portalo dalį, kurioje gali pateikti paraiškas importo arba eksporto licencijoms gauti.
 
Kviečiame naudotis elektroninėmis paslaugomis!
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. birželio 19 d. 09:51