Nuo šiandien mokamos ir KPP lėšos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.01.27

Nuo šiandien mokamos ir KPP lėšos

Nuo šiandien mokamos ir KPP lėšos
Šiandien (sausio 27 d.) paramos gavėjus pasieks pirmosios šiais metais Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) paramos lėšos.  
 
Nacionalinė mokėjimo agentūra šiandien išmokės 2,1 mln. Eur (7,3 mln. Lt) pagal KPP priemones. Didžioji dalis paramos lėšų bus išmokėta pagal KPP priemones „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“, „Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, priemonės „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir pridėtinės vertės didinimas“ veiklos sritį „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir rinkodara“, priemonės „Žemės ūkio ir miškininkystės plėtra ir pritaikymo infrastruktūra“ veiklos sritį „Gyvulių ir paukščių prekinės vertės didinimas“.
 
Šią savaitę pagal KPP priemones planuojama išmokėti dar 10,2 mln. Eur (35,2 mln. Lt) paramos lėšų. Paramos sulauks pateikusieji paraiškas pagal priemonę „Pirmas ne žemės ūkio paskirties ir apleistos žemės ūkio paskirties apželdinimas mišku“, priemonės „Žemės ūkio ir miškininkystės plėtra ir pritaikymo infrastruktūra“ veiklos sritį „Žemės ūkio vandentvarka“, priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklos sritį „Asbestinių stogų dangos keitimas“, priemones „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ (įgyvendinant planavimo būdu), „Pelno nesiekiančios investicijos miškuose“, „Pelno nesiekiančios investicijos“ ir kitas priemones. Paramos sulauks ir vietos veiklos grupės.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. sausio 28 d. 08:53