Nuo pirmadienio – tiesioginės konsultacijos internetu!
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.07.19

Nuo pirmadienio – tiesioginės konsultacijos internetu!

Nuo pirmadienio – tiesioginės konsultacijos internetu!
Nuo liepos 19 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) siūlo naujovę – tiesiogines konsultacijas internetu. Čia nebus eilių ir nereikės eiti iš namų!
 
Yra ne vienas atvejis, kai klientui gyva konsultacija yra priimtinesnė nei pokalbis telefonu ar susirašinėjimas el. paštu. Galbūt reikia parodyti dokumentus, o gal norima paprašyti NMA darbuotojo pagalbos naudojantis informaciniu portalu, ŽŪMIS ar pan. Tačiau kelionė į Nacionalinę mokėjimo agentūrą užima laiko, o ir ekstremalios situacijos metu svarbu rinktis kuo saugesnį bendravimo būdą.
 
Taigi, jau nuo pirmadienio NMA siūlo pasinaudoti konsultacijos agentūroje alternatyva – konsultacija internetu! Tam tereikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį. Konsultacija vyks naudojantis MS Teams programa.
 
Kaip ir norint konsultuotis tiesiogiai atvykus, konsultacijai internetu reikia iš anksto užsiregistruoti. Klientai, norintys konsultuotis su NMA centrinio padalinio darbuotojais, turi užsiregistruoti paskambinę NMA bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841. Norintieji konsultuotis su NMA teritorinių skyrių darbuotojais, turėtų registruotis paskambinę teritorinių skyrių telefonais, nurodytais NMA svetainėje.
 
Suderinus konsultacijos laiką, klientui el. paštu bus išsiųstas kvietimas į konsultaciją. Nustatytu laiku paspaudę nuorodą el. laiške, prisijungsite prie konsultacijos naršyklėje arba MS Teams programoje, jei ją turite savo kompiuteryje, bei kalbėsitės su NMA darbuotoju.
 
Naudingų pokalbių!
 
Instrukcija, kaip prisijungti prie konsultacijos internetu.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. rugpjūčio 17 d. 14:18