NMA – žemės ūkio parodose
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.04.01

NMA – žemės ūkio parodose

NMA – žemės ūkio parodose
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) dalyvauja tarptautinėse žemės ūkio parodose – „AgroBalt 2016“ ir „Ką pasėsi...“. Kviečiame užsukti ir susitikti su agentūros atstovais.
 
Šiais metais parodos vyksta kovo 31 d. – balandžio 2 d. „AgroBalt 2016“ esame įsikūrę atskirame NMA stende. Parodos metu lankytojai sulaukė atsakymų į klausimus, susijusius su parama žemės ūkiui ir kaimui. Į klausimus atsakinėjo ne tik agentūros specialistai, bet ir direktorius Erikas Bėrontas. Taip pat pirmąją parodos dieną buvo pademonstruotas patikrose naudojamas „dronas“. Šis įrenginys padeda efektyviai tikrinti didelius laukų plotus, kalvotas vietoves. Netrūko ir atrakcijų.
 
Likusias parodos dienas darbuotojų komanda ir toliau pristatys kaimo plėtrai ir žemės ūkiui skirtas paramos priemones, demonstruos patikroms naudojamą įrangą. Parodos lankytojų laukia ir kitos staigmenos.
 
„Ką pasėsi...“ Žemės ūkio ministerijos stende NMA kolektyvas teikia naudingą ir aktualią informaciją apie artėjantį žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimą bei galimybes pasinaudoti parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą. Šiandien lankytojai dalyvavo NMA specialistų rengiamame seminare „NMA elektroninės paslaugos (informacinis portalas ir ŽŪMIS)“, o 14 val. 30 min vyks seminaras „Tiesioginių ir kitų su plotu susijusių išmokų administravimo naujovės“.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. balandžio 4 d. 13:16