NMA svetainė sparčiai populiarėja
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.03.26

NMA svetainė sparčiai populiarėja

NMA svetainė sparčiai populiarėja
Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) interneto svetainė sulaukia vis daugiau unikalių lankytojų. Praėjusiais metais svetainėje apsilankė 80 tūkst. daugiau lankytojų negu 2012 m., šiemet svetainės vartotojų skaičius toliau auga.
 
NMA svetainėje pareiškėjai ir paramos gavėjai gali sužinoti daug naudingos informacijos apie dalyvavimą Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos (KPP) priemonėse – rasti paraiškų teikimo grafikus, priemonių įgyvendinimo taisykles, sužinoti apie įsipareigojimus, svarbius terminus, paramos dydžius.
 
NMA klientai jau išbandė ir mielai naudojasi svetainėje pateiktomis skaičiuoklėmis. Naudojantis jomis, galima sužinoti preliminarius išmokų dydžius už deklaruotus plotus, tarp jų ir išmokų, susietų su turimu sutartinių gyvulių vienetų skaičiumi, dydį. Taip pat – išmokų dydžius, pritaikius moduliaciją.
 
NMA svetainė yra nuolat tobulinama. Ji pritaikyta ir išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams. Taip didinamas informacijos apie paramą prieinamumas, sudaromos galimybės ja naudotis ne tik kompiuteryje, bet ir telefone.
 
Neseniai atliktoje apklausoje paaiškėjo, kad 62 proc. pareiškėjų ir paramos gavėjų NMA svetainę nurodo kaip pagrindinį informacijos apie KPP priemones gavimo šaltinį. Antroje vietoje (39 proc. respondentų) atsidūrė interneto žiniasklaida. Tai tik įrodo, kad elektroninės erdvės reikšmė administruojant Europos Sąjungos paramą nuolat auga: klientai vertiną operatyvų informacijos pateikimą bei interaktyvumą.
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:21