NMA svetainė – ir bibliotekų lankytojams
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.01.26

NMA svetainė – ir bibliotekų lankytojams

NMA svetainė – ir bibliotekų lankytojams
Siekdama būti arčiau klientų, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kviečia pareiškėjus, paramos gavėjus bei visus besidominčius parama žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei apsilankyti NMA svetainėje, skirtoje bibliotekų lankytojams.
 
Svetainėje pateikiama svarbiausia apibendrinta informacija apie paramos priemones, todėl ja gali pasinaudoti ne tik bibliotekų lankytojai, bet ir visi besidomintys paramos galimybėmis.
 
Informaciją apie paramą galima rasti bibliotekoje
 
Bendradarbiaujant su Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, nuo 2015 m. rugsėjo kiekvienoje šalies bibliotekoje apsilankiusieji gali domėtis ir paramos kaimui aktualijomis.
 
Ši paslauga itin svarbi kaimiškųjų teritorijų gyventojams, neturintiems interneto prieigos, kuriems dabar bibliotekoje sudarytos palankios sąlygos sužinoti daugiau apie teikiamą paramą.
 
Svetainėje – tik svarbiausia informacija
 
Interneto svetainės turinys yra patogus ir pritaikytas klientams – pateikiama aktualiausia informacija apie NMA administruojamą paramą, sudaryta galimybė prisijungti prie e. paslaugų, užsiprenumeruoti naujienas, prisijungti prie NMA puslapių socialiniuose tinkluose.
 
Svetainės vartotojų patogumui parengti ir informacinio pobūdžio video gidai, paaiškinantys, kaip galima užsisakyti NMA naujienas, rasti informaciją apie dominančią paramą bei atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
 
Taip pat video giduose trumpai pristatomos e. paslaugos – NMA informacinis portalas bei Žemės ūkio ministerijos informacinė sistema (ŽŪMIS) ir pateikiama informacija, kaip jomis naudotis. Naudodamiesi šiomis paslaugomis pareiškėjai elektroniniu būdu gali teikti paraiškas gauti paramą, sužinoti paraiškų būseną bei atlikti kitus veiksmus.
 
Svetainę galite rasti adresu www.nma.lt/biblioteka
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. sausio 27 d. 08:01