NMA suvienijo įvairių įstaigų krepšininkus krepšinio turnyre
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.03.31

NMA suvienijo įvairių įstaigų krepšininkus krepšinio turnyre

NMA suvienijo įvairių įstaigų krepšininkus krepšinio turnyre
Penktadienį baigėsi Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) krepšinio entuziastų organizuotas „Aitvaro“ turnyras.
 
Krepšinis yra  išties mylimas NMA darbuotojų, praėjusių metų rudenį subūrusių ir kitų institucijų krepšininkus žaisti „Aitvare“. Turnyre dalyvavo Lietuvos verslo paramos, Centrinės projektų valdymo, Europos socialinio fondo agentūrų, Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės žemės tarnybos, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojų komandos.
 
Pati turnyro organizatorė, NMA, subūrė net dvi krepšininkų komandas – NMA komandą, kurioje žaidė NMA centrinio padalinio ir Vilniaus teritorinio skyriaus darbuotojai, bei „NMA Kaunas“ komandą, sujungusią Kauno teritorinio skyriaus krepšininkus. Atskirą komandą sudarė ir buvę NMA darbuotojai.
 
Ką tik – praėjusį penktadienį – pasibaigusio  turnyro nugalėtojų laurai atiteko jungtinei Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės žemės tarnybos komandai, tuo tarpu NMA Vilniaus krepšininkai pasipuošė sidabro medaliais. Trečiąja vieta turnyre džiaugėsi Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos komanda.
 
Pasak „Aitvaro“ organizatorių, turnyras – ne tik proga pabėgioti aikštelėje, bet ir galimybė skatinti įstaigų bendradarbiavimą. Turnyrą ketinama organizuoti ir kitą krepšinio sezoną.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:05