NMA ragina tikrinti savo pašto dėžutes
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2023.09.19

NMA ragina tikrinti savo pašto dėžutes

NMA ragina tikrinti savo pašto dėžutes
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama padėti savo klientams sklandžiai įgyvendinti projektus, nuolat siunčia jiems pranešimus, primenančius apie jų įsipareigojimus projekto įgyvendinimo metu. NMA ragina pareiškėjus ir paramos gavėjus nuolat tikrinti savo pašto dėžutes, kurių adresas buvo nurodytas projekto paraiškoje.
 
Pranešimai siunčiami įgyvendinantiems projektus tiek pagal investicines, tiek pagal plotines priemones. Pareiškėjams ir paramos gavėjams siunčiama tik jiems aktuali informacija – konkrečiam pareiškėjui primenama apie jo įgyvendinamam projektui svarbų artėjantį terminą, datą, kitą būtiną reikalavimą.
 
Vis dėlto pasitaiko, jog elektroniniu būdu siunčiami NMA pranešimai nukeliauja į „Šlamšto“ ar „Reklamų“ skyrelį, todėl labai svarbu peržiūrėti ir patikrinti šiuos elektroninės dėžutės skyrelius. Rekomenduojame NMA siunčiamus laiškus įtraukti į saugių elektroninių laiškų sąrašą – nežinantiems, kaip tai padaryti, kviečiame pasinaudoti NMA parengta Laiškų patikimumo užtikrinimo instrukcija, kurioje detaliai rodoma, kaip NMA siunčiamus elektroninius laiškus įtraukti į saugių elektroninių laiškų sąrašą.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2023 m. rugsėjo 19 d. 16:19