NMA priimami tik iš anksto užsiregistravę klientai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.06.14

NMA priimami tik iš anksto užsiregistravę klientai

NMA priimami tik iš anksto užsiregistravę klientai
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) primena, kad iki karantino pabaigos, birželio 17 d., priima tik iš anksto užsiregistravusius klientus.
 
Klientai, norintys „gyvai“ konsultuotis NMA centriniame padalinyje, turi užsiregistruoti paskambinę NMA bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841.
 
Gyventojai, norintys atvykti konsultuotis į NMA teritorinius skyrius, turėtų registruotis paskambinę teritorinių skyrių telefonais, nurodytais NMA svetainėje.
 
Konsultacijai – tikslus laikas
 
NMA specialistams išsiaiškinus, kokiu klausimu planuojama konsultuotis, atvykimo aplinkybes ir ar atvykimas į NMA yra būtinas, bus suderintas tikslus konsultacijos laikas.
 
Jei kliento klausimas galėtų būti išspręstas kitais būdais, jam pirmiausia bus siūloma reikiamą konsultaciją suteikti telefonu. Tokiu atveju bus susisiekta su kompetentingu darbuotoju, kuris paskambins klientui ir suteiks jam reikiamą informaciją.
 
Būtina laikytis saugumo rekomendacijų
 
Jei konsultacija su NMA specialistu būtina, reikia atvykti į NMA tik paskirtu laiku ir laikytis karantino metu taikomų rekomendacijų: aptarnaujami bus tik tie klientai, kurie dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Be to, konsultacija uždaroje patalpoje turi vykti ne ilgiau kaip 15 min., todėl reikėtų konsultacijai pasiruošti (iš anksto apgalvoti darbuotojui norimus užduoti klausimus ir pan.), taip pat konsultuojantis reikės laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 m. atstumo nuo kitų asmenų. Atvykstantieji turi laikytis asmens higienos reikalavimų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą, karantino laikotarpiu bus aptarnaujama ne didesnė nei dviejų asmenų grupė.
 
Raginame naudotis elektroninėmis priemonėmis
 
Vis dėlto, iki šalyje bus atšauktas karantinas, NMA klientus ragina neskubėti vykti į priimamuosius skyrius ir toliau naudotis elektroninėmis paslaugomis. Primename, kad paraiškas pagal kai kurias KPP priemones, taip pat visus mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas galima teikti naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacine sistema ŽŪMIS.
 
Paraiškos ir mokėjimo prašymai gali būti teikiami ir per „paraiškų dėžutes“, kurios įrengtos visuose NMA teritoriniuose padaliniuose, jose reikiamus dokumentus galima palikti tiesiogiai nekontaktuojant su NMA darbuotoju.
 
Pateikti kitus pasirašytus dokumentus galima el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmRva3VtZW50YWlAbm1hLmx0Ij5kb2t1bWVudGFpQG5tYS5sdDwvYT4=:xx. Pasirašytus dokumentus taip pat galima atsiųsti registruotu paštu adresu: Blindžių g. 17, 08111 Vilnius.
 
Pateikti klausimus elektroniniu būdu galima NMA interneto svetainės skiltyje „Susisiekite“. Reikės užpildyti formą „Užduokite klausimą el. būdu“ ir paspausti mygtuką „Siųsti klausimą“, nuorodą rasite čia.
 
Informacija NMA administruojamos paramos klausimais teikiama bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 ir trumpuoju numeriu 1841. NMA teritoriniuose skyriuose informacija teikiama telefonais, nurodytais NMA svetainėje.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. birželio 15 d. 10:02