NMA pelnė Nacionalinį kokybės prizą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.10.12

NMA pelnė Nacionalinį kokybės prizą

NMA pelnė Nacionalinį kokybės prizą
Spalio 11 d. vakarą Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriui Sauliui Silickui buvo įteiktas Nacionalinis kokybės prizas.
 
Nacionalinis kokybės prizas – tai visoje Europoje vertinamas apdovanojimas, kuris liudija, kad jį gavusi įmonė ar organizacija atitinka itin aukštus vadybos reikalavimus. Šiuo prizu įvertinama visos įmonės valdymo kokybė, kuri reikalinga kokybiškam produktui ar paslaugai sukurti.
 
Nacionalinius kokybės prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų – visos Europos Sąjungos šalys. Lietuvoje šis prizas teikiamas nuo 1998-ųjų metų.
 
Prizas kiekvienais metais teikiamas pagal didelių (daugiau kaip 250 darbuotojų), vidutinių (mažiau kaip 250 darbuotojų) ir mažų (mažiau kaip 50 darbuotojų) įmonių kategorijas. NMA nugalėtoja tapo stambių įmonių kategorijoje. Šalies įmonės vertinamos pagal devynis kriterijus, apimančius valdymo kokybę, klientų, darbuotojų poreikių patenkinimą, procesų valdymą, verslo rezultatus ir kitas sritis.
 
„Kokybiškų paslaugų teikimas – tai strateginis NMA tikslas ir svarbiausias veiklos prioritetas. Dirbame ne dėl apdovanojimų, tačiau šis prizas yra svarbus ilgalaikio ir nuoseklaus komandinio darbo, pastangų teikti kokybiškas paslaugas įvertinimas,“ – sakė NMA vadovas S. Silickas.
 
NMA – vienintelė akredituota institucija Lietuvoje, administruojanti Europos Sąjungos (ES) teikiamą paramą šalies žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei. Agentūra administruoja apie 100 skirtingų paramos priemonių, kasmet gauna apie 400 500 tūkstančių paraiškų, atlieka daugiau kaip 35 tūkstančių patikrų. Esant tokioms veiklos apimtims, kasdien siekiama kuo efektyviau vykdyti savo veiklą, teikti kokybiškas paslaugas klientams bei sutelkti visus turimus vidinius išteklius.
 
Pasak Sauliaus Silicko, Nacionalinis kokybės prizas yra įvertinimas ir kiekvienam NMA darbuotojui. „Kompetentingi, savo darbą išmanantys darbuotojai – ypač svarbus veiksnys efektyviam ir kokybiškam darbui. Klientų lūkesčius atitinkančių paslaugų teikimas nebūtų įmanomas be kvalifikuotų specialistų,“ – sakė NMA direktorius.
 
NMA yra pirma  ES paramą Lietuvai administruojanti institucija, pelniusi nacionalinį kokybės prizą. Nacionalinio kokybės prizo konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir Kokybės taryba.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 12:21