NMA pelnė Europos žinių prizą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.03.18

NMA pelnė Europos žinių prizą

NMA pelnė Europos žinių prizą
Europos mokesčių, ekonomikos ir teisės akademija šiais metais Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) skyrė Europos žinių prizą. Šis apdovanojimas NMA delegacijai įteiktas 2013 m. kovo 11 d. Berlyne 8-ojo simpoziumo „2013 m. ES fondai – pasirengimas 2014–2020 metų programavimo laikotarpiui“ metu.
 
Europos žinių prizu įvertinamos Europos Sąjungos (ES) institucijų pastangos padėti savo darbuotojams tobulinti ir gilinti profesines žinias. Šią iniciatyvą remia Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinio direktorato komisarė Androulla Vassiliou. Prizas skiriamas trečią kartą. 2011 m. jis buvo įteiktas Bulgarijos regioninės plėtros ir statybos ministerijai, 2012 m. – Lenkijos regioninės plėtros ministerijai. Trečią kartą tarptautinį pripažinimą liudijančiu prizu buvo apdovanota NMA.
 
Pasak NMA atstovų, taip įvertinta organizacijos veikla ir pasiekti rezultatai vystant  personalo gebėjimus. Gautas 10 tūkst. eurų vertės prizas padės organizacijai toliau investuoti į savo darbuotojų profesinių žinių gilinimą.
 
Europos mokesčių, ekonomikos ir teisės akademija, įsikūrusi Berlyne (Vokietija), vykdo ES šalių narių įstaigų darbuotojams skirtus mokymus, susijusius su ES reikalavimų praktiniu taikymu.  NMA atstovai, dalyvaudami akademijos organizuojamuose renginiuose, keičiasi ES fondų administravimo patirtimi su daugiau kaip 500 įvairių fondų ekspertais iš visos Europos.
 
 
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 12:57