NMA paminėta Pasaulinė kokybės diena
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.11.14

NMA paminėta Pasaulinė kokybės diena

NMA paminėta Pasaulinė kokybės diena
Kokybiškos paslaugos, atitinkančios klientų lūkesčius – tai, ką suteikti siekia kiekvienas Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojas, atlikdamas savo darbą.
 
Vakar, lapkričio 13 d., agentūroje pirmą kartą buvo paminėta Pasaulinė kokybės diena, kurios šūkis – „Kuriame kokybišką pasaulį kartu“. Specialiai surengto renginio metu NMA darbuotojai turėjo progą aptarti kokybės svarbą savo darbe, pasidalinti su kitais savo veiklos ir kokybės užtikrinimo sėkmės istorijomis, pasisemti naujų idėjų.
 
„Visuotinė kokybės vadyba – tai nuolatinė kelionė, o ne paskirties vieta“, - cituodamas Bernett Berry žodžius, apie būtinybę nuolat tobulinti savo veiklą kalbėjo NMA Strateginio valdymo departamento direktorius Audrius Davidonis.
 
Kokybės vadybos sistema agentūroje, vienoje iš pirmųjų valstybinių įstaigų, buvo įdiegta dar 2010 m. Ši sistema padėjo kelti darbuotojų kvalifikaciją, mažinti klaidų skaičių bei didinti veiklos efektyvumą. 2012 m. atliktas darbas buvo įvertintas visoje Europoje vertinamu Nacionaliniu kokybės prizu.
 
Šiais metais įvykusio išorės audito metu buvo konstatuota, kad NMA įdiegta Kokybės vadybos sistema atitinka visus tarptautinio standarto keliamus reikalavimus, yra puikiai prižiūrima ir palaikoma, nuolat vystoma ir tobulinama.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. lapkričio 14 d. 14:47