NMA kolektyvas savaitgalį leido itin turiningai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.04.25

NMA kolektyvas savaitgalį leido itin turiningai

NMA kolektyvas savaitgalį leido itin turiningai
Šis savaitgalis NMA darbuotojams buvo ypač aktyvus. Juk niekam ne paslaptis, kad NMA kolektyvas pasižymi ne tik dirbančių kolegų gausa, tačiau ir tuo, jog kolegos dirba net 10-yje skirtingų Lietuvos miestų! Suvienyti tokį skaičių ir dar dideliu nuotoliu dirbančių žmonių yra nemenka užduotis! Tačiau kas gi gali vienyti labiau už gerus ir prasmingus darbus?
 
Dar penktadienį po darbų NMA kolegos prisidėjo prie pavasarinės gamtos švarinimo akcijos „Darom 2022 m.“. Ši akcija ne tik nepaliko abejingų kolektyvo narių, tačiau buvo ir puiki proga pabendrauti už agentūros sienų.
 
Tačiau tam, kad prasminga veikla neapsiribotų viena popiete, NMA darbuotojai pasiraitojo rankoves ir šeštadienį dalyvavo nacionaliniame Miškasodyje 2022 m.! Šiemet medelių sodinimo akcija buvo organizuojama visoje Lietuvoje, tad džiaugiamės, kad mūsų kolektyvo ne tik akys, bet ir rankos plačios. Pasodinome nemenką skaičių sodinukų bei turėjome progą pabendrauti su dideliu nuotoliu dirbančiais kolegomis iš visos Lietuvos.
 
Ir, žinoma, kas gi kiekvieno iš mūsų gyvenime yra vienas svarbiausių aspektų? Žinoma, kad sveikata! Tam, kad jos nepritrūktume, svarbu ne tik sveikai maitintis, bet ir palaikyti fizinį aktyvumą, kurį mums demonstravo NMA ėjikai, prisijungę prie IKI ėjimo varžybų! Kolegos minėjo, kad dėl lietaus turėjo nemažai iššūkių, vienas jų – nepaslysti pakrantėje, o kitas – sužiūrėti visada norinčius bėgioti vaikus ir naminius augintinius! Išduosime paslaptį, kad šiose ėjimo varžybose šeimų su vaikais ir gyvūnais išties netrūko, tad tikimės, kad tokiose akcijose dalyvaus vis daugiau mūsų kolektyvo narių!
 
Džiaugiamės už visus mūsų kolegas ir visus jų žalius, sveikus ir įkvepiančius darbus bei dalinamės aktyvaus laisvalaikio įspūdžiais nuotraukų galerijoje!
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. balandžio 25 d. 15:00