NMA informacijos sauga įvertinta gerai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.07.08

NMA informacijos sauga įvertinta gerai

NMA informacijos sauga įvertinta gerai
Auditoriai dar kartą patvirtino, kad Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) tinkamai įgyvendinami informacijos saugumo principai. Tai skatina ir įstaigos klientų, ir kitų suinteresuotų šalių pasitikėjimą institucija.
 
NMA – viena pirmųjų valstybės institucijų Lietuvoje, sertifikavusi savo informacijos saugumo vadybos sistemą pagal ISO 27001 standarto reikalavimus dar 2009 m.
 
 
Sertifikuota  pagal naują ISO 27001 standarto versiją
 
Šių metų gegužę vykusio pakartotinio sertifikavimo audito metu nenustačius neatitikimų, NMA buvo sertifikuota pagal naująją ISO/IEC 27001:2013 standarto versiją.
 
Turimas sertifikatas patvirtina, kad NMA užtikrinamas informacijos saugumo politikos efektyvumas, įgyvendinami informacijos saugumo – konfidencialumo, vientisumo ir prieinamumo – principai, tinkamai naudojamos įstaigos informacinės sistemos.
 
Sertifikuota sistema ne tik kelia suinteresuotų šalių pasitikėjimą mūsų institucija, bet ir skatina teikti lygiavertės kokybės, standarto reikalavimus atitinkančias paslaugas.
 
Nuo 2016 m. spalio mėnesio ISO 27001 standarto reikalavimai bus privalomi visoms ES šalių narių institucijoms, atsakingoms už ES paramos administravimą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei.
 
Daugiau informacijos apie informacijos saugą NMA galima rasti čia
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. liepos 8 d. 09:55