NMA direktoriaus pavaduotojas T. Orlickas – vienas stipriausių technologijų vadovų Lietuvoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.11.11

NMA direktoriaus pavaduotojas T. Orlickas – vienas stipriausių technologijų vadovų Lietuvoje

NMA direktoriaus pavaduotojas T. Orlickas – vienas stipriausių technologijų vadovų Lietuvoje
Antrus metus iš eilės vykstančių „Lietuvos Metų CTO“ rinkimų komisija išrinko geriausią Lietuvos technologijų vadovą. Tarp penkių finalininkų – Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktoriaus pavaduotojas Tomas Orlickas. Tai vienintelis technologijų vadovas iš valstybinių institucijų, patekęs tarp stipriausiųjų.
 
Finalininkų penketukas buvo išrinktas atsižvelgiant į reikšmingiausius metų projektus, pasiektus metinius rezultatus ir organizacijoje diegiamų inovacijų naudą. Taip pat buvo vertinama vadovų lyderystė organizacijoje, kuri užtikrina sklandų komandos koordinavimą ir nuolatinį jos narių augimą.
 
„Tai, kad visame pasaulyje Lietuvą garsinantys startuoliai, didžiosios bendrovės, viešojo sektoriaus organizacijos pateko į finalininkų penketuką rodo, kad Lietuvoje IT kompetencijos nuosekliai auga visuose sektoriuose“, – pabrėžė Mindaugas Rauba, „Bitės“ technologijų direktorius, komisijos pirmininkas.
 
NMA, siekdama, kad visi paramos administravimo procesai vyktų sklandžiai, operatyviai ir skaidriai, naudoja ir tobulina įvairias elektronines paslaugas. Taupydama resursus nuotolinėms patikroms sukūrė Automatinę laukų nuolatinio stebėjimo informacinę sistemą (ALNSIS), per mobiliąją programėlę „NMA agro“ ūkininkai gali pranešti apie įvykdytus įsipareigojimus, NMA informaciniame portale pareiškėjai gali rasti informaciją apie pateiktas paraiškas, išmokėtą paramos sumą, Žemės ūkio ministerijos informacinėje sistemoje (ŽŪMIS) elektroniniu būdu yra teikiamos paraiškos. NMA klientams teikia konsultacijas internetu, naudojantis MS Teams programa, taip pat klientus konsultuoja ir NMA robotai. Visa tai daroma tam, kad klientai būtų patenkinti NMA teikiamomis paslaugomis ir galėtų paprasčiausiu būdu pasinaudoti parama žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei.
 
Ne veltui viena labiausiai puoselėjamų NMA vertybių yra pažangumas!
 
Lapkričio 9 dieną „Build Stuff“ konferencijos metu buvo išrinktas stipriausias technologijų vadovas. Juo tapo pirmosios Lietuvoje kosmoso technologijų įmonės „Kongsberg NanoAvionics“ technologijų vadovas Ernestas Kalabuckas.
 
Šiemet geriausius Lietuvos metų technologijų vadoves ir vadovus rinko rinko 7 narių komisija: „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius Mindaugas Rauba, Žydrūnė Vitaitė, „Eldes“ pardavimų vadovė ir „Women Go Tech“ bendraįkūrėja, Dalius Misiūnas, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, Eglė Radvilė, CIO.LT klubo vadovė bei „Vilnius Digital Strategy“ autorė, Liucija Zubrutė, portalo vz.lt redaktorė, Jonė Vaitulevičiūtė, FIRSTPICK vadovaujanti partnerė ir pernai metų „Lietuvos metų CTO“ nugalėtojas Mindaugas Mozūras, „Vinted“ technologijų vadovas.
 
Daugiau apie rinkimus:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. lapkričio 11 d. 14:19