NMA darbuotojų aukos – kilniam tikslui
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.12.08

NMA darbuotojų aukos – kilniam tikslui

NMA darbuotojų aukos – kilniam tikslui
Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojai neabejingi tiems, kuriems trūksta gyvenimiškos šilumos ir džiaugsmo. Artėjančių Šv. Kalėdų proga jie organizavo jau tradicija tapusį labdaros renginį „NMA pyragų mugė“.
 
Akcija pirmąjį gruodžio penktadienį organizuojama trečią kartą. Antrus metus iš eilės ji vykdoma bendradarbiaujant su Maltos ordino pagalbos tarnyba.
 
„Aukokime, rūpinkimės kitais, dovanokime šypsenas, tegu ši mugė tampa šventine Advento pradžia“, - sakė renginio pradžią paskelbęs agentūros direktorius Erikas Bėrontas.
 
NMA centrinio ir teritorinių padalinių darbuotojai, vaišindamiesi pačių keptais pyragais, sausainiais ir kitais gardėsiais, rinko aukas Maltos ordino globojamiems seneliams bei vaikų dienos centrui. Šventėje apsilankęs Maltos ordino pagalbos tarnybos generalinis sekretorius Eitvydas Bingelis džiaugėsi šia NMA iniciatyva ir gerus darbus palygino su žvakėmis, kurios uždega kitus tikėjimu ir gerumu. Akcijos metu paaukota daugiau kaip 7000 litų.
 
Šiluma ir rūpesčiu dalijamės jau ne vienerius metus, todėl ir šiemet „Pyragų mugės“ idėja NMA kolektyvui suteikė galimybę parodyti savo gerumą šalia esančiam, pasidalyti džiaugsmu bei prisidėti prie bendro kilnaus tikslo – praskaidrinti ir palengvinti paramos stokojančių žmonių kasdienybę.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. gruodžio 8 d. 13:14