NMA darbuotojai vykdė paramos akciją
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.01.14

NMA darbuotojai vykdė paramos akciją

NMA darbuotojai vykdė paramos akciją
Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) darbuotojai naujuosius metus pradėjo remdami tuos, kuriems pagalbos labiausiai reikia. Globos namuose gyvenantiems seneliams išdalyta per 100 dovanų krepšelių, o vaikų dienos centrui padovanotas naujas kompiuteris bei spausdintuvas.  
 
Praėjusių metų pabaigoje agentūroje vykdyta paramos akcija, kurios metu buvo renkami reikalingiausi daiktai vienišiems seneliams ir socialiai remtinose šeimose augantiems vaikams. Akciją vainikavo jau tradicine tampanti „Pyragų mugė“, kurioje NMA darbuotojai namuose keptais pyragais, sausainiais ir kitokiais skanėstais vaišino kolegas ir kvietė aukoti. Už surinktas lėšas seneliams nupirkta reikalingiausių higienos prekių ir maisto papildų – muilo, šampūno, rankšluosčių, žuvies taukų. Vaikų dienos centrui nupirktas kompiuteris ir spausdintuvas.
 
Sausio 6-ąją būrelis NMA darbuotojų aplankė Ignalinos rajono Dūkšto ir Mielagėnų globos namuose gyvenančius senelius. Čia išdalyta apie 100 dovanų krepšelių, taip pat darbuotojų paaukotų drabužių ir maisto produktų.
 
Kita grupė agentūros darbuotojų sausio 10 d. aplankė Žaslių vaikų dienos centrą, nuvežė jiems paaukotų rūbelių, žaislų, naują kompiuterį ir spausdintuvą. Žaslių pagrindinėje mokykloje įkurtame dienos centre vaikai iš socialiai remtinų šeimų kartu su pedagogais ruošia pamokas, mokosi, užsiima kūrybine veikla.
 
Šiltas ir nuoširdus bendravimas Dūkšte ir Mielagėnuose, mažųjų džiaugsmas ir šypsenos Žasliuose pamačius jiems skirtas dovanėles – tokia patirtis išties įkvepia daryti gera. Kiekvienas, dalyvavęs išvykoje, gali patvirtinti, jog gavo daugiau nei davė.
 
Šią paramos akciją vykdėme kartu su Maltos ordino pagalbos tarnyba. Dėkojame jiems už bendradarbiavimą ir viliamės, kad ši akcija – ne paskutinysis mūsų sklandaus darbo rezultatas.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:52