NMA darbuotojai organizavo medelių sodinimo talką
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.05.03

NMA darbuotojai organizavo medelių sodinimo talką

NMA darbuotojai organizavo medelių sodinimo talką
Praėjusį savaitgalį daugiau kaip 80 Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojų prisidėjo prie gražesnio krašto kūrimo. Bendradarbiaudami su Kauno ir Panevėžio miškų urėdijomis, jie dalyvavo pavasarinėje medelių sodinimo talkoje.
 
Graži iniciatyva gimė Kaimo plėtros ir žuvininkystės departamente, kurio darbuotojai administruoja ir paramos miškams priemones – „Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, „Pirmas ne žemės ūkio paskirties žemės ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, „Miškininkystės potencialo atkūrimas ir prevencinių priemonių įdiegimas“ bei kt.
 
Medelių sodinimo akciją NMA kolektyvas organizuoja jau antrą kartą. Praeitais metais pasodinti medeliai Alytaus, Anykščių, Telšių rajonuose, šiais metais talka vyko Kauno ir Panevėžio rajonų miškuose. Girionyse (Kauno r.) atsodintas 1,2 ha 2010 m. škvalo išvertas miškas, Pašiliuose (Panevėžio r.) pasodinta apie 4600 pušų ir simbolinis eglių dešimtukas.
 
NMA įgyvendina ne vieną popieriaus vartojimą mažinantį projektą, tačiau dėl įvairių priežasčių dalį dokumentų vis dar būtina spausdinti. Taigi, tradicija tampanti talka – ir galimybė grąžinti bent dalį skolos gamtai už popieriaus sunaudojimą įstaigoje.
 
Beje, ši medelių sodinimo akcija – toli gražu ne vienintelė aplinkos tausojimą skatinanti iniciatyva, kurioje dalyvauja NMA darbuotojai. Šių metų gegužės 10 d. jie jungsis prie visuotinės talkos „Darom 2013“.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 15:03