NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.05.20

NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų

NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų
Apsilankymu Telšių apskrityje prasidėjo jau trečią kartą organizuojamas renginių ciklas „NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų“.
 
Skaidriai teikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias kliento lūkesčius – vienas iš svarbiausių Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) tikslų. Siekdama įgyvendinti šį tikslą, taip pat gerinti komunikaciją su savo klientais – esamais ir galimais pareiškėjais bei paramos gavėjais – NMA organizuoja išvažiuojamojo pobūdžio mokymus „NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų“.
 
Renginių metu NMA specialistai, didžiąją laiko dalį dirbantys tik su dokumentais, iš arčiau susipažins su praktine paramos gavėjų veikla, turės galimybę realiai pamatyti, kas yra atlikta už jų administruojamos paramos lėšas, iš pirmų lūpų išgirs, kas trukdo paramą įsisavinti dar efektyviau. Tuo tarpu paramos gavėjai galės pasinaudoti proga išsakyti savo nuomonę, pastabas bei pasiūlymus. Tikimasi, kad įgyta patirtis bei žinios padės NMA specialistams ir toliau tobulinti paramos administravimo procesą.
 
Pirmojo renginio metu aplankytas Telšių rajone ūkininkaujantis Remigijus Gailius bei Plungės rajone kaimo turizmo sodybą įkūrusi Gitana Leliugienė. Su abiem paramos gavėjais susitiko ir agentūros direktorius Erikas Bėrontas. Lankydamasis biodinaminės žemdirbystės pagrindais plėtojamame Remigijaus Gailiaus ūkyje, jis džiaugėsi, kad aktyviai ūkininkauja ne tik pats sodybos šeimininkas, bet ir visos trys jo atžalos.
 
Iki šių metų rugsėjo planuojama organizuoti apie 20 mokomojo pobūdžio renginių visuose Lietuvos kampeliuose.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. gegužės 20 d. 15:02