NMA dalyvavo Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinėje konferencijoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.12.22

NMA dalyvavo Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinėje konferencijoje

NMA dalyvavo Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinėje konferencijoje
Gruodžio 20 d. Babtų sen. vyko Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinė konferencija, kurioje dalyvavo Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorius Aleksandras Muzikevičius ir Kaimo plėtros, žuvininkystės programų ir nacionalinės paramos departamento (KPŽND) vyr. patarėjas Jonas Pupius. Susitikimo metu aptarti aktualūs klausimai, susiję su Lietuvos pieno ūkiais ir jų ateitimi.
 
Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinėje konferencijoje NMA direktorius A. Muzikevičius pristatė 2022 m. paramos administravimo rezultatus, planuojamus pokyčius bei atsakė į susirinkusių dalyvių klausimus. KPŽND vyr. patarėjas J. Pupius skaitė pranešimą tema „Paramos investicijoms į žemės ūkio valdas administravimo 2022 m. apžvalga. Patikrų statistika“.
 
Konferencijoje dalyvavo ne tik asociacijos nariai, bet ir Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Europos Parlamento narys B. Ropė, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro, žemės ūkio kooperatyvo „Pienas LT“, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos atstovai, taip pat pieno asociacijų atstovai iš užsienio šalių.
 
Susitikimo metu vyko diskusijos apie situaciją pieno ir pieno produktų rinkoje, perspektyvas 2023 metais, Lietuvos pieno ūkių struktūros pokyčius, žemės ūkio politikos ateitį, galimybes žemdirbiams pasinaudoti parama įsirengiant alternatyvius energijos šaltinius ir kitas aktualias temas. Taip pat buvo aptarta Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarptautinė veikla ir Europos pieno tarybos siekiai.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. gruodžio 22 d. 13:35