NMA dalijosi gerąja patirtimi apie personalo valdymą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.10.08

NMA dalijosi gerąja patirtimi apie personalo valdymą

NMA dalijosi gerąja patirtimi apie personalo valdymą
Vakar (spalio 7 d.) Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) vyko įvairių valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų personalo atstovų susitikimas.
 
Nuo 2014 m. Valstybės tarnybos departamento organizuojamų susitikimų metu siekiama gyvai susipažinti su valstybinėse institucijose įdiegtomis ir taikomomis pažangiomis personalo valdymo priemonėmis. Personalo atstovų susitikimas NMA – tai jau ketvirtas tokio pobūdžio renginys, sulaukęs didžiulio susidomėjimo.
 
Pasisemti gerosios patirties apie personalo valdymą į NMA atvyko daugiau kaip 90 specialistų iš įvairių Lietuvos kampelių. Renginyje dalyvavo Žemės ūkio, Kultūros, Energetikos, Aplinkos ministerijų, Lietuvos kariuomenės, Generalinės prokuratūros, Vyriausybės ir Seimo kanceliarijų, Mykolo Romerio universiteto, Europos Socialinio fondo agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros ir kitų institucijų personalo atstovai.
 
Renginį pradėjęs ir įžanginį žodį taręs Valstybės tarnybos departamento vadovas Osvaldas Šarmavičius džiaugėsi, kad į renginį susirinko tiek daug personalo specialistų, kurie yra smalsūs ir domisi, kas vyksta kitose institucijose.
 
„Nepaisant to, kad įstaigos yra skirtingos, visi mes esame valstybės tarnautojai ir puoselėjame tas pačias vertybes, todėl tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir dalijimasis geraisiais pavyzdžiais yra labai svarbus norint tobulinti personalo valdymą valstybės tarnyboje“, –  kalbėjo O. Šarmavičius.
 
NMA direktorius Erikas Bėrontas susirinkusiems personalo specialistams pristatė NMA struktūrą, veiklą, administruojamos Europos Sąjungos paramos mastą, strateginius tikslus, organizacijos puoselėjamas tradicijas ir darbuotojų iniciatyvas.
 
Savo pranešimo pabaigoje E. Bėrontas pažymėjo, kad kiekvienoje organizacijoje profesionali komanda yra jos sėkmės pagrindas. „Motyvuota, pažangi, veikianti išvien, turinti savo viziją, misiją, vertybes ir tikslus – tokia yra NMA komanda“, – sakė NMA direktorius.
 
Pagrindinį pranešimą apie NMA taikomas pažangias personalo valdymo priemones (tokias kaip: grįžtamojo ryšio tyrimai, naujų darbuotojų adaptacijos programa, kompetencijos kėlimo mokymai, darbuotojų skatinimo ir motyvavimo būdai) pristatė NMA Personalo skyriaus vedėja Rasa Kiūdytė.
 
Svečiai iš kitų institucijų taip pat turėjo galimybę savo akimis pamatyti taikomas personalo valdymo srities naujoves ekskursijos po NMA metu bei pasidalinti savo geraisiais pavyzdžiais, nuomonėmis, patirtimi diskusijos metu.
 
Kviečiame susipažinti su renginio pranešimais:
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. spalio 8 d. 08:05