Netrukus žemdirbius pasieks NMA tradicinis informacinis leidinys
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.04.16

Netrukus žemdirbius pasieks NMA tradicinis informacinis leidinys

Netrukus žemdirbius pasieks NMA tradicinis informacinis leidinys
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama pagelbėti žemdirbiams kasdienėje jų veikloje, parengė informacinį leidinį, skirtą tiesioginių išmokų bei su plotu susijusių Kaimo plėtros programos priemonių 2021 m. aktualijoms. NMA laikraštis leidžiamas jau trečius metus ir įprastai žemdirbius pasiekia tik prasidėjus kasmetiniam žemės ūkio naudmenų, kitų plotų ir gyvulių deklaravimui. Leidinys jau pakeliui į savivaldybių žemės ūkio padalinius ir seniūnijas, taip pat kviečiame susipažinti su skaitmeniniu jo formatu.
 
Laikraštyje pateikiami patarimai ūkininkams, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint išvengti sankcijų, skaitytojai supažindinami su naujausiais taisyklių pakeitimais, paramos reikalavimais, gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiais, ūkio darbų kalendoriumi, teiktinų dokumentų terminais, patikrų grafiku bei kita aktualia 2021 m. informacija.
 
„Siekiame padėti ir patarti ūkininkams, kaip išvengti klaidų, dėl kurių nustatomi pažeidimai ir prarandama dalis paramos sumos, todėl tikimės, kad susisteminta informacija bus naudinga žemdirbiams kasdienių darbų sūkuryje“, – leidinio svarbą akcentuoja NMA vadovas A. Muzikevičius.
 
Kviečiame susipažinti su NMA laikraščio skaitmeniniu formatu čia.
 

 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. balandžio 16 d. 15:48