Neeilinė diena vaikų globos namų auklėtiniams
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.08.30

Neeilinė diena vaikų globos namų auklėtiniams

Neeilinė diena vaikų globos namų auklėtiniams
Praėjusį penktadienį Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) surengė pramogų dieną vaikų globos namų auklėtiniams, gyvenantiems Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko krizių centre.
 
Šią dieną ne tik simboliškai atsisveikinta su vasara, tačiau ir patirta įspūdžių, veikiausiai išliksiančių visam gyvenimui. Jau anksti ryte NMA direktorius Aleksandras Muzikevičius drauge su kolegomis ir būriu vaikų atvyko į Vilniaus žirgyną, kuriame vaikai turėjo ne tik edukacinę programą apie žirgus, tačiau ir galimybę jais pajodinėti.
 
Vėliau smagiai nusiteikę vaikai buvo supažindinti su NMA veikla, sužinojo, ką veikia šios įstaigos darbuotojai, kokia yra parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai ir kam ji reikalinga. Vaikai turėjo galimybę savo akimis pamatyti ir dronų darbą – bepiločiai orlaiviai NMA darbuotojams padeda tikrinti, ar paramos gavėjai tinkamai vykdo su parama prisiimtus įsipareigojimus.
 
Po edukacinių programų ekskursija tęsėsi Molėtų krašte, Labanoro girios pakraštyje. Vaikai pasiekė galutinį dienos tikslą – Triušiukų slėnį, kuriame buvo mielai priimti slėnio steigėjų ir apipinti papasakojimais apie čia gyvenančius gyvūnus (o gyvūnų slėnyje išties daug, nuo triušių ir naminių paukščių iki stirnų ir kupranugario).
 
Esame nepaprastai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio projekto ir tikimės bendradarbiavimo ateityje. Na o vaikams linkime šaunių mokslo metų ir gerų pažymių!
 
Skaityti apie šią įspūdžių dieną taip pat galite Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro puslapyje.
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. rugpjūčio 30 d. 10:22