Nebus pritaikytos sankcijos dėl įsipareigojimų nesilaikymo
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.02.12

Nebus pritaikytos sankcijos dėl įsipareigojimų nesilaikymo

Nebus pritaikytos sankcijos dėl įsipareigojimų nesilaikymo
Pareiškėjams, dalyvaujantiems agrarinės aplinkosaugos priemonėse, nebus taikomos sankcijos dėl prisiimtų įsipareigojimų nesilaikymo.
 
Pareiškėjai, kurie dėl gamtinių sąlygų negalės iki kovo 1 d. įgyvendinti prisiimtų įsipareigojimų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklas „Ekstensyvus šlapynių tvarkymas“, „Nykstančios meldinių nendrinukių populiacijos buveinių saugojimas natūraliose ir pusiau natūraliose pievose“ ir „Nykstančios meldinių nendrinukių populiacijos buveinių saugojimas šlapynėse“, privalo apie tai informuoti Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA), kad jiems nebūtų pritaikytos sankcijos dėl įsipareigojimų nesilaikymo.
 
Minėtą informaciją pareiškėjai NMA gali pateikti raštu, siųsdami pasirašytą prašymą adresu Blindžių g. 17, Vilnius. Taip pat prašymą, pasirašytą ir nuskenuotą, galima teikti elektroniniu paštu, adresu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmRva3VtZW50YWlAbm1hLmx0Ij5kb2t1bWVudGFpPC9hPg==:xxcrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmluZm9Abm1hLmx0Ij5Abm1hLmx0PC9hPg==:xx, arba naudojantis mobiliąja programėle „NMA agro“, atsiunčiant nuotrauką, rodančią, jog įsipareigojimų laikymasis negalimas. Šiuos duomenis NMA būtina pateikti iki kovo 1 d.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. vasario 12 d. 14:12