Nacionalinėje mokėjimo agentūroje – gerumo akcija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.12.06

Nacionalinėje mokėjimo agentūroje – gerumo akcija

Nacionalinėje mokėjimo agentūroje – gerumo akcija
Jau tapo tradicija prieš didžiąsias metų šventes Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) organizuoti labdaringą Pyragų mugę. Šiandien mugė šurmuliavo jau septintąjį kartą. Suaukotos lėšos bus skirtos Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamiems asmenims.  
 
Artėjant šv. Kalėdoms gerumo akcija organizuojama ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose įsikūrusiuose NMA teritoriniuose padaliniuose. Labdaringo renginio metu surinktos lėšos jau keletą metų aukojamos Maltos ordino globojamiems nuskriaustiesiems.
 
Renginio pradžioje Maltos ordino atstovas padėkojo NMA darbuotojams už suaukotas lėšas ir gražią iniciatyvą padedant vargstantiems žmonėms. Pyragų mugėje dalyvavo ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas atstovės su Vilniaus vaikų dienos centro vaikų ir jų mamų pagamintais suvenyrais bei saldėsiais.
 
„Renginys suburia NMA kolektyvą kilniam tikslui – skirti dėmesį jo labiausiai stokojantiems žmonėms. Dėmesį išmatuoti vien tik pinigais negalime, net mažiausia dovanėlė gali pradžiuginti viltį praradusį žmogų,“ – kalbėjo NMA vadovas Aleksandras Muzikevičius. 
 
„Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo.“
(filosofas ir poetas Ralph Waldo Emerson)
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. gruodžio 12 d. 09:04