Nacionalinei mokėjimo agentūrai – apdovanojimas už antikorupcines iniciatyvas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.12.10

Nacionalinei mokėjimo agentūrai – apdovanojimas už antikorupcines iniciatyvas

Nacionalinei mokėjimo agentūrai – apdovanojimas už antikorupcines iniciatyvas
Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną, Vyriausybėje buvo įteikti apdovanojimai už geriausias idėjas bei projektus, kurie buvo įgyvendinami siekiant mažinti korupciją. Apdovanojimą pelnė ir Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA).
 
Šių metų gruodžio 9 d. vykusio renginio metu NMA buvo apdovanota padėkos raštu ir specialia vardine dovana už darbuotojų ir visuomenės šviečiamosios veiklos antikorupcine tematika vykdymą.
 
Skaidrumas – viena iš pamatinių NMA darbuotojų vertybių, taigi, apdovanojimas skirtas neatsitiktinai. Agentūroje įdiegtas ir nuolat tobulinamas rizikų valdymo mechanizmas, vykdoma aktyvi pažeidimų prevencijos politika, prisidedama prie švietėjiškos veiklos. „Pasitikėjimo linija“ yra sudarytos galimybės pranešti apie galimai neskaidrias veikas. Glaudžiai bendradarbiaujama su „Transparency International“ Lietuvos skyriumi ir kitomis organizacijomis.
 
Tarptautinės antikorupcijos dienos proga agentūroje organizuota NMA darbuotojų vaikų piešinių paroda „NMA vaikai – už skaidrumą“ – viena iš paskutiniųjų gražių iniciatyvų, kuria siekiama didinti skaidrumo suvokimą organizacijoje.
 
Antikorupcinių iniciatyvų apdovanojimų tikslas yra pagerbti ir paskatinti įstaigas, iniciatyviai ir rezultatyviai veikiančias korupcijos prevencijos srityje, informuoti visuomenę apie veiksmingas 2013 metų antikorupcines iniciatyvas ir taip skatinti aktyvesnį visuomenės dalyvavimą bei įsitraukimą į antikorupcinę veiklą.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 14:11