MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.01.21

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kviečia išsakyti savo nuomonę ir taip prisidėti prie tarptautinio projekto „Žemės stebėjimu paremta aplinkosauginės praktikos stebėsena, siekiant tvaraus žemės ūkio“, finansuojamo ES lėšomis, įgyvendinimo.
 
Lietuvai atstovaujanti NMA projekte dalyvauja kartu su 13 parnerių iš 7 šalių – Graikijos, Belgijos, Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Serbijos, Slovėnijos ir Kipro. Projekto tikslas – įgyvendinti nuolatinę žemės ūkio paskirties žemės stebėseną, pereinant nuo fragmentiško stebėjimo, apsiribojančio tik tam tikrais laukais ir laiko intervalais, iki visa apimančios teritorinės ir visus metus trunkančios stebėsenos.
 
Jūsų pastebėjimai ir nuomonės padės sukurti aiškią ir patogią stebėsenos sistemą ūkininkams, siekiantiems, kad jų veikla atitiktų aplinkosauginius reikalavimus.
 
Žinodami Lietuvos ūkininkų imlumą inovacijoms ir siekdami kuo geriau išsiaiškinti poreikius bei požiūrį į technologines naujoves ir šių naujovių taikymo ūkiuose galimybes, kviečiame užpildyti klausimyną.
 
Pilnai užpildytų klausimynų lauksime iki šių metų kovo 31 d. 
 
Plačiau apie projektą galima pasiskaityti čia https://envision-h2020.eu/
 
Dėkojame Jums už bendradarbiavimą.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. kovo 14 d. 12:58