Moksleiviai – į Vyriausybę
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.08.26

Moksleiviai – į Vyriausybę

Moksleiviai – į Vyriausybę
Šiandien, rugpjūčio 26 d., sulaukėme svečių - Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) apsilankė moksleiviai, dalyvaujantys projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.
 
Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ suteikia galimybę 11 arba 12 klasių baigusiems jaunuoliams iš vidaus pamatyti, kaip yra valdoma mūsų valstybė, susipažinti su valstybės tarnyba, darbo viešajame sektoriuje principais. Savaitės trukmės praktika atliekama pasirinktoje ministerijoje arba Vyriausybės kanceliarijoje
 
Agentūroje apsilankė du projekto dalyviai. Vienuolika klasių baigusi Rūta Girnytė iš Ukmergės ir informacinių sistemų mokslus nuo rudens pradėsiantis iš Kelmės r. Junkilų kaimo kilęs Irmantas Ivanauskas visą šią savaitę iš arčiau susipažįsta su LR žemės ūkio ministerijos bei jos administravimo sričiai priklausančių institucijų, tarp jų – ir NMA, veikla.
 
Susitikimo su Rūta ir Irmantu metu NMA direktorius Erikas Bėrontas pristatė NMA struktūrą, papasakojo apie administruojamą paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai bei žuvininkystei, kvietė domėtis paramos galimybėmis naujuoju 2014-2020 m. laikotarpiu.
 
Projektas „Moksleiviai - į Vyriausybę“ vyksta kasmet, o jo dalyviai Nacionalinėje mokėjimo agentūroje lankėsi jau trečiąjį kartą.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. rugpjūčio 26 d. 15:41