Mokama parama papildomai maitinantiems bites
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.12.15

Mokama parama papildomai maitinantiems bites

Mokama parama papildomai maitinantiems bites
Bičių laikytojai, š. m. rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais teikusieji paraiškas gauti paramą papildomam bičių maitinimui, jau sulaukia išmokų. Š. m. gruodžio 14–15 dienomis bus išmokėta 614 tūkst. eurų valstybės paramos.
 
Paramos lėšomis atlyginama dalis bitininkų patirtų išlaidų įprastiniam, ekologiškam cukrui ar invertuotajam cukraus sirupui įsigyti, bet ne daugiau kaip 5,79 Eur už bičių šeimą arba ne daugiau kaip 11,58 Eur už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą.
 
Ši valstybės pagalba neteikiama tiems bitininkams, kurie patys arba jų sutuoktiniai yra patvirtinti paramos gavėjais pagal Kaimo plėtros 2004–2006 metų plano priemonę „Ankstyvo pasitraukimo iš prekinės žemės ūkio gamybos rėmimas“ ir (arba) Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę „Ankstyvas pasitraukimas iš prekinės žemės ūkio gamybos“.
 
Pareiškėjai, kurie šiomis dienomis nesulauks paramos, turėtų patikslinti Nacionalinei mokėjimo agentūrai pateiktus sąskaitų duomenis. Kai paramos gavėjai juos patikslins, parama nedelsiant bus pervesta į jų banko sąskaitas.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. gegužės 27 d. 15:21