Miškininkystės sektoriaus atstovams pristatytos paramos administravimo aktualijos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.04.01

Miškininkystės sektoriaus atstovams pristatytos paramos administravimo aktualijos

Miškininkystės sektoriaus atstovams pristatytos paramos administravimo aktualijos
Penktadienį, balandžio 1 d., Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) surengė diskusiją miškininkystės sektoriaus paramos administravimo aktualijoms aptarti.
 
Diskusiją pradėjęs NMA direktorius Aleksandras Muzikevičius pasidžiaugė, kad jau tradicine tapusioje diskusijoje, kurioje dalyvauja ir aktyviai pasisako socialiniai partneriai ir  Valstybinės miškų tarnybos bei Valstybinių miškų urėdijos atstovai, yra aptariama aktuali informacija, išklausomi rūpimi klausimai ir ieškomą problemų sprendimų.
 
„Ieškokime kelio, kaip galime dar labiau tobulinti, greitinti, supaprastinti paramos administravimo procesą – toks yra mūsų visų tikslas“, – teigė NMA direktorius A. Muzikevičius.
 
NMA Kaimo plėtros, žuvininkystės programų ir nacionalinės paramos departamento direktorė Genovaitė Beniulienė pristatė  informaciją apie miškų veisimą, svarbius pakeitimus, apžvelgė patikrų vietoje statistiką ir jų metu dažniausiai nustatomus neatitikimus, įvardijo NMA atliktus veiksmus, kuriais siekiama sumažinti taikomų sankcijų skaičių bei supaprastinti paraiškų pateikimą, pagreitinti paramos išmokėjimą. Taip pat miškininkystės sektoriaus atstovai paskatinti aktyviai naudotis „NMA agro“ programėle, kurios naudojimas prisideda prie efektyvesnio paramos administravimo.
 
Po pristatymo Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos pirmininkas dr. Algis Gaižutis teigė, kad džiugu stebėti sklandžią NMA veiklą: „Ačiū už puikų pristatymą, smagu stebėti progresą ir kaip vyksta šio finansinio laikotarpio užbaigimo etapas. Ačiū, kad sureagavote į mūsų keltus klausimus“.
 
Aktyvios diskusijos metu buvo iškelti labai aktualūs socialiniams partneriams klausimai, kurių nagrinėjimas ir sprendimas padeda tobulinti teisės aktus ir NMA bei kitų institucijų veiklą.
 
Nacionalinė mokėjimo agentūra dėkoja dalyviams už išsakytus pasiūlymus ir kviečia toliau bendradarbiauti.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. balandžio 1 d. 16:00