Maltiečių globojamiems senoliams – NMA parama
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.01.24

Maltiečių globojamiems senoliams – NMA parama

Maltiečių globojamiems senoliams – NMA parama
Praėjusią savaitę Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojų aukos pasiekė Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamus senelius. NMA bendradarbiavimas su maltiečiais tęsiasi jau nuo 2012 m.
 
Praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 8-ąją agentūroje vyko tradicinė Pyragų mugė. Mugės metu darbuotojai suaukojo daugiau kaip 1800 Eur, už kuriuos buvo nupirkti reikalingos priemonės bei maistas Zarasų rajono senoliams. Taip pat praėjusių metų pabaigoje agentūroje buvo renkami rūbai, žaislai ir kiti daiktai, skirti rajono nepasiturintiems gyventojams.
 
Į Zarasus agentūros atstovai vyko praėjusį ketvirtadienį, autobusiuką iki lubų prikrovę suaukotų bei už surinktas lėšas nupirktų daiktų. Jie buvo sutikti Zarasų rajono socialinių paslaugų centre, iš kurio kartu su šio centro darbuotojais išvyko pas senolius.
 
Už Pyragų mugės metu suaukotas lėšas buvo nupirktos sauskelnės, prausimo priemonės, preparatai nuo pragulų, patalynės komplektai. Visi šie daiktai atiteko Kumpuolių, Antazavės, Kamariškių, Imbrado, Antalieptės kaimuose gyvenantiems vienišiems, sergantiems senoliams. Iš suaukotų lėšų taip pat buvo nupirkti negendantys maisto produktai, o vyriausiajai senolei (97 metų!) dovanojome statybinių medžiagų parduotuvės dovanų čekius, mat jos namams būtinas remontas.
 
O NMA darbuotojų suaukoti daiktai buvo perduoti Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui, kuriame šie daiktai bus paskirstyti ne tik seneliams, bet ir daugiavaikėms šeimoms. Tokios gerumo akcijos primena, kad gerumo ranką ištiesti ne tik nesudėtinga, tačiau ir būtina.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. sausio 24 d. 10:22