LOGIN konkurse – NMA svetainė
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.04.15

LOGIN konkurse – NMA svetainė

LOGIN konkurse – NMA svetainė
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) yra pažangi organizacija ir aktyviai diegia įvairias naujoves. Interneto svetainė – ne išimtis. Šiemet NMA pirmą pristato savo svetainę siekdama LOGIN 2015 Lietuvos interneto apdovanojimo.
 
NMA svetainė – pagrindinis informacijos apie ES paramą šaltinis didžiajai daliai gaunančių paramą ar ketinančių dėl jos kreiptis asmenų, todėl, ieškodami pažangių sprendimų, labai stengiamės, kad naudotis www.nma.lt būtų paprasta ir patogu.
 
Praėjusių metų viduryje svetainė buvo atnaujinta: jos lankytojų poreikiams pritaikyta naujienų skiltis, sudarytos galimybės naudotis nuotraukų galerija, iš karto perskaityti susijusius pranešimus, pasirinkti elektroniniu paštu gauti ne visas, o tik su konkrečiomis paramos programomis susijusias naujienas. Puslapis taip pat buvo susietas ir su NMA paskyromis socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „YouTube“.
 
Viena iš neseniai įdiegtų naujovių – spalvingoje viršelio juostoje teikiama ir kasdien atnaujinama įdomi statistinė informacija.
 
Išmaniųjų įrenginių naudotojai taip pat gali patogiai naršyti NMA svetainėje, nes sukurta ir mobilioji versija. Čia galima rasti visą įprastos svetainės versijos informaciją: statistinius duomenis, paramos programų ir priemonių aprašymus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kvietimus teikti paraiškas, kontaktus ir kitą naudingą informaciją.
 
NMA yra viena iš pirmųjų Europos Sąjungos mokėjimo agentūrų, sudariusi galimybes patogiai gauti informaciją mobiliuoju telefonu.
 
Kviečiame palaikyti NMA LOGIN organizuojamame konkurse. Balsuoti galite oficialiame puslapyje www.login.lt.
 
Savo balsą už NMA galite atiduoti dviejose kategorijose: „Tinklapis“ (subkategorija „Interneto svetainė“) (nuoroda), „Mobilieji sprendimai ir programėlės“ (subkategorija „Mobilusis tinklapis/projektas“) (nuoroda).
 
Jei neturite paskyros socialiniame tinkle „Facebook“, galite užpildyti registracijos formą (nuoroda). Balsavimas vyksta iki 2015 m. balandžio 24 d., balsuoti galima kasdien.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. balandžio 15 d. 15:17