LOGIN konkurse – NMA svetainė ir Informacinis portalas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.04.24

LOGIN konkurse – NMA svetainė ir Informacinis portalas

LOGIN konkurse – NMA svetainė ir Informacinis portalas
Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) nuolat diegiamos įvairios naujovės, tobulinama jos veikla, tad ir 2017 m. nusprendėme nepraleisti LOGIN 2017 Lietuvos interneto apdovanojimų – šį kartą su atnaujinta NMA svetaine ir Informaciniu portalu.
 
NMA svetainė – pagrindinis informacijos apie ES paramą šaltinis didžiajai daliai gaunančių paramą ar ketinančių dėl jos kreiptis asmenų, todėl siekiame, kad naudotis www.nma.lt būtų paprasta ir patogu. Praėjusiais metais atnaujinome ne tik NMA svetainės titulinio dizainą, bet ir svetainės struktūrą ir informacijos išdėstymą joje  – dabar lankytoją, užsukusį į www.nma.lt, nuo išsamios informacijos, kaip gauti paramą, pavyzdžiui, jaunųjų ūkininkų įsikūrimui, skiria vos keli paprasti žingsniai.
 
Savo balsą už internetinę svetainę galite atiduoti čia.
 
NMA informacinį portalą, už kurį galite balsuoti „E-paslaugos ar produkto tinklalapis“ kategorijoje, mūsų klientai puikiai pažįsta. Čia jie gali peržiūrėti pateiktų paraiškų, mokėjimo prašymų bei kitų mūsų įstaigai pateiktų dokumentų informaciją, sužinoti apie atliktas patikras, atliktus ir planuojamus mokėjimus, paraiškose nustatytus neatitikimus, gauti kitą aktualią informaciją.
 
Savo balsą už Informacinį portalą galite atiduoti čia.
 
Kviečiame palaikyti NMA LOGIN organizuojamame konkurse!
 
Balsavimas vyksta iki gegužės 12 d., balsuoti galima prisijungus prie savo Facebook paskyros (balsuoti galima kasdien).
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. balandžio 24 d. 15:52