Liko savaitė deklaruotam padidintam plotui pagrįsti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.10.24

Liko savaitė deklaruotam padidintam plotui pagrįsti

Liko savaitė deklaruotam padidintam plotui pagrįsti
Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Tiesioginės paramos departamento specialistai primena, kad liko savaitė, kai pareiškėjai, norėdami gauti papildomą išmoką už pirmuosius 30 hektarų, turi atsiųsti dokumentus, pagrindžiančius 2014 m. deklaruotą padidintą ir naujai deklaruotą plotą.
 
Gavusieji NMA pranešimus iki lapkričio 1 d. turėtų pristatyti visų šių plotų žemės dirbimo (žemės ūkio veiklos) įrodymo dokumentus ir žemės valdymo (nuosavybės, nuomos ar kitais pagrindais) patvirtinimo dokumentus. Žemės dirbimo faktą patvirtina: seniūnijos išduota pažyma, žemės ūkio paslaugų pirkimo ar darbuotojų įdarbinimo sutartys, žemės produkcijos realizavimo dokumentai. Pareiškėjai iki nurodytos datos turėtų pristatyti bent vieną iš paminėtų dokumentų.
 
Pareiškėjams, nepateikusiems dokumentų ar pateikusiems ne visus reikiamus padidintą plotą pagrindžiančius dokumentus, išmoka už pirmuosius hektarus nemokama. Papildomos išmokos už pirmuosius hektarus taip pat nebus mokamos nustačius, kad valda buvo padidinta siekiant gauti didesnę paramos sumą.
 
Žemės dirbimo įrodymo ir žemės valdymo patvirtinimo dokumentus reikėtų siųsti NMA Tiesioginės paramos departamento Tiesioginės paramos administravimo skyriui adresu Blindžių g. 17, 08111 Vilnius. Taip pat nuskenuotus dokumentus galima siųsti e. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmRva3VtZW50YWlAbm1hLmx0Ij5kb2t1bWVudGFpQG5tYS5sdDwvYT4=:xx.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. spalio 24 d. 14:15