Labanore aptartos paramos miškams aktualijos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.10.05

Labanore aptartos paramos miškams aktualijos

Labanore aptartos paramos miškams aktualijos
Vakar, spalio 4 d., Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kartu su Lietuvos miško savininkų asociacija surengė apskritojo stalo diskusiją „Paramos miškininkystei aktualijos“.
 
Šį rudenį šalies miškininkai turi ne vieną galimybę pasinaudoti ES parama miškams. Tad ne veltui  jie kartu su NMA , Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijų, Valstybinės miškų tarnybos darbuotojais susitiko netradicinėje diskusijoje, prasidėjusioje ne prie apskrito stalo, o paramos lėšomis išugdytame jaunuolyne.
 
Čia miško savininkas iš Molėtų rajono Stasys Stonkus gyvai supažindino su savo mišku ir jame atliktais darbais. Vėliau aplankyti dar keli paramos lėšomis paremti objektai.
 
Antroje renginio dalyje NMA darbuotoja Genovaitė Beniulienė pristatė vykstančius paraiškų rinkimus, svarbiausius paramos teikimo taisyklių aspektus, o Valstybinės miškų tarnybos atstovas Benas Bitauskas kalbėjo apie žuvusių želdinių vertinimą, pristatė kitas aktualijas.
 
Šalies miško savininkai savo ruožtu nestokojo įžvalgų, kaip patobulinti paramos teikimo tvarką. „Visada esame atviri miškininkų pasiūlymams“, - pabrėžė NMA direktorius Erikas Bėrontas, kuris džiaugėsi jau ne vienerius metus besitęsiančiu konstruktyviu bendradarbiavimu su šalies miškininkų bendruomene.
 
Renginio pranešimai:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. spalio 5 d. 14:09