Kviečiame teikti paraiškas elektroniniu būdu
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.04.02

Kviečiame teikti paraiškas elektroniniu būdu

Kviečiame teikti paraiškas elektroniniu būdu
Primename, kad ūkininkai, siekiantys paramos lėšomis modernizuoti savo ūkius, paraiškas jau gali teikti ir elektroniniu būdu naudodamiesi Žemės ūkio ministerijos informacine sistema (ŽŪMIS).
 
Jau penktus metus pareiškėjai turi galimybę dalį Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) investicinių priemonių paraiškų elektroniniu būdu. Pasinaudoti šia galimybe kviečiame ūkininkus, kurie planuoja kreiptis dėl paramos savo ūkių modernizavimui. Paraiškos pagal KPP priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Investicijos į žemės ūkio valdas“ renkamos nuo balandžio 1 d. iki birželio 30 d.
 
Paraiškas teikti elektroniniu būdu patogiau nei kitais kvietime išvardytais būdais, be to, tai ypač aktualu karantino laikotarpiu. Pagrindiniai paraiškų teikimo elektroniniu būdu privalumai: taupomas laikas, išvengiama klaidų, be to, dalis reikiamų dokumentų tiesiogiai gaunami iš atitinkamų valstybės registrų ar informacinių sistemų. Svarbu tai, kad pareiškėjų užpildyta informacija iš karto matoma vidinėse Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinėse sistemose, todėl specialistams, kurie vertins teikiamus dokumentus, nereikės įvesti gautos informacijos, jos lyginti su esančia popieriuje, taigi ir paraiškų vertinimas vyks greičiau ir sklandžiau.
 
ŽŪMIS portalo internetinės prieigos adresas https://zumis.lt
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. balandžio 3 d. 11:52