Kviečiame tapti Žemės ūkio ministerijos pirmininkavimo ES Tarybai partneriais!
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.03.05

Kviečiame tapti Žemės ūkio ministerijos pirmininkavimo ES Tarybai partneriais!

Kviečiame tapti Žemės ūkio ministerijos pirmininkavimo ES Tarybai partneriais!
2013-ųjų metų II-ąjį pusmetį Lietuva pirmininkaus Europos Sąjungos Tarybai. Šis įvykis mūsų šaliai bus rimtas išbandymas ir neeilinė galimybė formuoti gerą Lietuvos įvaizdį Europoje bei už jos ribų. Be to, šis laikotarpis bus didelis iššūkis visam Lietuvos viešajam sektoriui, ne išimtis ir Žemės ūkio ministerijai, kuri bus atsakinga ne tik už valstybių narių interesų žemės ūkio ir žuvininkystės srityje suderinimą, bet ir už pirmininkavimo renginių organizavimą Lietuvoje.
 
Pirmininkavimo laikotarpiu organizuosime 9 renginius, į kuriuos planuojame pakviesti per 700 įvairaus lygmens atstovų iš ES valstybių bei trečiųjų šalių, pavyzdžiui, Kinijos. Šie renginiai reikalauja ne tik daug ir kruopštaus pasiruošimo, bet ir nemažų finansinių išteklių, kurių, deja, Lietuva gali skirti mažiau, nei anksčiau pirmininkavusios valstybės narės. Norėdami racionaliai panaudoti suplanuotas biudžeto lėšas ir suorganizuoti įsimintinus renginius, maloniai kviečiame verslo atstovus savo parama prisidėti prie sėkmingo Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai užtikrinimo.
 
Siūlome:
 
Žemės ūkio ministerija siūlo jums galimybę pristatyti savo įmonę bei gaminamą produkciją tarptautinei bendruomenei šiais būdais:
 
  • Skleidžiant partnerių dalomąją medžiagą bei informacinę atributiką renginių vietose;
  • Skelbiant partnerių logotipus neformalių renginių spaudiniuose, pavyzdžiui, jų programose;
  • Sudarant sąlygas pristatyti savo gaminamą produkciją kai kurių neformalių pirmininkavimo renginių metu;
  • Sudarant galimybes partneriams savo komunikacijos priemonėmis skelbti su ministerija suderintą informaciją apie remiamus renginius;
  • Sudarant galimybes partnerių atstovams dalyvauti kai kuriuose ministerijos organizuojamuose neformaliuose pirmininkavimo renginiuose.
 
Tikimės:
 
Žemės ūkio ministerija iš jūsų tikisi finansinės paramos, už kurią planuoja įsigyti dovanas renginių dalyviams, maistą bei gėrimus, transporto, leidybos ir kitas renginiams reikalingas paslaugas bei prekes.
 
Susisiekite:                                                                                                                                                                                              
 
Mes esame atviri įvairiems pasiūlymams, tad bendraukime: susisiekite su mumis el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmVnbGUucGF1a3N0ZWx5dGVAenVtLmx0Ij5lZ2xlLnBhdWtzdGVseXRlQHp1bS5sdDwvYT4=:xx arba telefonu 8 5 239 1125, ir rasime visiems priimtiną variantą. Pirmininkavimo partneriai bus atrenkami vadovaujantis Žemės ūkio ministerijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai partnerių atrankos ir bendradarbiavimo su jais tvarkos aprašu.
 
Žemės ūkio ministerijos informacija.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 12:53