Kviečiame suskubti teikti paraiškas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.12.18

Kviečiame suskubti teikti paraiškas

Kviečiame suskubti teikti paraiškas
Primename, kad artėjant gražiausioms metų šventėms, artėja ir paraiškų rinkimo pabaiga pagal itin populiarias Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) administruojamas Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos (KPP) veiklas – „Parama smulkiesiems ūkiams“, „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ ir „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“.
 
Kad visų mūsų šventės būtų šiltos ir be rūpesčių, norėtume paraginti pareiškėjus nelaukti paskutinės paraiškų pateikimo dienos – gruodžio 31 d., o paraiškas gauti paramą teikti jau dabar.
 
Paraiškas pagal KPP veiklas „Parama smulkiesiems ūkiams“ ir „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ galima teikti naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacine sistema ŽŪMIS.
 
Ne elektroniniu būdu teikiamos paraiškos renkamos teritoriniuose paramos administravimo skyriuose NMA svetainėje nurodytais adresais.
 
Norėtume priminti, kad NMA darbo laikas pirmadieniais ir trečiadieniais yra nuo 8 iki 18 val., antradieniais ir ketvirtadieniais – nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 val. iki 15.45 val.
 
Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė trumpinama viena valanda. Taigi, gruodžio 23 d. paraiškos paramai gauti bus priimamos iki 17 val., o gruodžio 31 d. – iki 16 val.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. gruodžio 31 d. 13:42