Kviečiame susipažinti su seminarų pranešimais
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.04.10

Kviečiame susipažinti su seminarų pranešimais

Kviečiame susipažinti su seminarų pranešimais
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama pristatyti tiesioginių išmokų bei su plotu susijusių priemonių administravimo bei kontrolės naujoves, kovo 7 d. – balandžio 5 d. suorganizavo seminarų ciklą Lietuvos rajonuose.
 
Tradicija prieš prasidedant žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimui supažindinti Lietuvos ūkininkus, savivaldybių žemės ūkio padalinių specialistus su naujovėmis tęsiama jau dvyliktus metus. Džiaugiamės, kad esame reikalingi ir naudingi – tai liudija seminaruose dalyvaujančiųjų skaičius.
 
Šiais metais NMA suorganizavo 34 seminarus, kuriuose vidutiniškai viename renginyje dalyvavo 60 ūkininkų, savivaldybių žemės ūkio padalinių darbuotojų. Gausaus dalyvių skaičiaus sulaukėme Zarasų, Kelmės, Anykščių rajonuose.
 
Ūkininkus bei visus besidominčius reikalavimais išmokoms už deklaruotas žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus gauti, tačiau neturėjusius galimybės dalyvauti NMA organizuojamuose renginiuose, kviečiame susipažinti su seminaruose pristatytais pranešimais.
 
 
 
Atsakymus į seminaruose užduotus klausimus rasite NMA svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Dėkojame dalyviams už seminarams skirtą laiką, taip pat norėtume padėkoti rajonų savivaldybių žemės ūkio skyrių vedėjams už pagalbą organizuojant seminarus.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. balandžio 10 d. 10:51